Filtrowanie ofert

Restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie

Dodaj do ulubionych
Restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie
Cena: 750 000,00 PLN750000PLN
KontaktDariusz
tel. 608421799
Dodane 2019-02-18 12:30:27

Opis

Nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie. Restauracja została zaprojektowana i wykończona od podstaw z materiałów bardzo wysokiej jakości. Ponieważ miejsce jest bardzo prestiżowe, lok

Nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie. Restauracja została zaprojektowana i wykończona od podstaw z materiałów bardzo wysokiej jakości. Ponieważ miejsce jest bardzo prestiżowe, lokal jest skierowany do zamożnego i wymagającego klienta również pod kątem wystroju.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem, a później sprzedażą wyjątkowych restauracji w Warszawie. Ofertę kierujemy do osób, które chciałyby zainwestować w branżę gastronomiczną, ale nie mają czasu i odpowiedniego doświadczenia do uruchomienia restauracji od podstaw.
Obecnie oferujemy do sprzedaży nasz najnowszy projekt – restaurację z kuchnią japońską zlokalizowaną w centrum handlowym typu convenience w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy.

Lokalizacja:
Lokal znajduje się w najbardziej wyeksponowanym miejscu, w centrum handlowym typu otwartego, w jednej z zamożniejszych dzielnic Warszawy. Dzięki takiej lokalizacji restauracja ma dostęp do parkingu na kilkaset samochodów i bardzo dużego ruchu klientów centrum. Dodatkowo jest to jedyna restauracja tego typu w dzielnicy, dlatego ściąga gości z całej okolicy. Lokal posiada koncesję na alkohol.

Koszty i przychody:
Dla restauracji został wynegocjowany wyjątkowo korzystny czynsz najmu w wysokości 7.000 zł netto miesięcznie. Do tego dochodzą opłaty licznikowe. Przychód roczny na poziomie nie niższym niż 1.300.000 zł.

Negocjacje z centrum handlowym, przygotowanie i akceptacja wszystkich projektów technologicznych i branżowych oraz wykończenie lokalu zajęło około 8 miesięcy, dlatego zakup naszej restauracji polecamy szczególnie wszystkim, którzy chcieliby zainwestować w nowy, elegancki lokal gastronomiczny, ale chcieliby pominąć skomplikowany i czasochłonny etap przygotowań restauracji.

Parametry lokalu:
Lokal ma 94 m2, do tego w cenie czynszu do lokalu przynależy ogródek o wielkości 50 m2. Sala składa się z 12 stolików, łącznie na 35 miejsc. Taką samą ilość znajduje się na ogródku. W sezonie wiosenno-letnim restauracja dysponuje 70 miejscami. Wysokość sali to ponad 5m, a 50% ścian stanowią wielkie szklane witryny dlatego restauracja sprawia wyjątkowe przestronne wrażenie.

Zaplecze:
Całe zaplecze wyposażone jest w całkowicie nowy sprzęt gastronomiczny – głównie firmy Stalgast. Kuchnia jest widna, przestronna i bardzo wygodna dla pracowników.

Informacje dodatkowe

Adres Strony Internetowej ---
Forma prawna biznesu Indywidualna działalność gospodarcza
Możliwość realokacji biznesu Tak
Biznes działający w domu ? Tak
Proponowana cena sprzedaży 750000
Przychód Brutto 1300000
Przepływ Pieniężny (Cash Flow) ---
Wyposażenie (sprzęt, meble itp.) ---
Zatowarowanie - zapasy ---
Nieruchomości ---
Koncesje, Zezwolenia, Certyfikaty ---
Rozwój / Możliwości i Zagrożenia Dalszej Ekspansji ---
Konkurencja, Rynek / Silne i Słabe Strony ---
Udogodnienia / Ułatwienia ---
Pomoc / Szkolenie ---
Powód Sprzedaży ---
Data rozpoczęcia działalności ---
Liczba Zatrudnionych Pracowników ---
Typ biznesu Handel, Usługi

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia:11
Wyświetlony:19
Wygasa: 2019-06-20 11:30:00
© 2019 KupSprzedajBiznes.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone

sprzedam biznes oferty

KupSprzedajBiznes.pl jest internetową platformą ogłoszeń - ofert biznesowych działającą od 2004 roku.

Ogłoszenia sprzedam biznes, kupię biznes, szukam inwestora, zainwestuję, oferty franczyzy.